Spa – Nałęczow ma ich wiele

Dzisiejsze czasy odznaczają się dużym konsumpcjonizmem oraz pełne są zawrotnego tempa życia. W dobie codziennego stresu związanego z pracą czy też życiem prywatnym, zapominamy o zadbaniu o swoją formę i regenerację sił witalnych. A przecież to właśnie dobre samopoczucie i odpowiednie nastawienie, jest podstawą prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. W tym celu warto odwiedzić nasze miasteczko oraz zapoznać się z różnorodną ofertą SPA Nałęczów, której cennik dostosowany jest do każdej kieszeni – każdy znajdzie coś dla siebie.

Termy Pałacowe Nałęczów

Jest to obiekt zlokalizowany w Parku Zdrojowym niedaleko wejścia od Bramy Zachodniej. Budynek odznacza się ciekawą architekturą i pomimo szczypty nowoczesności, wydaje się idealnie wkomponowany w zielone otoczenie parkowe miasta Nałęczów. SPA specjalizuje się w różnego rodzaju zabiegach z zakresu odnowy biologicznej. Specjalnością tego obiektu uzdrowiskowego, są też masaże kamieniami, kąpiele słoneczne, w algach i minerałach. Warto również zrelaksować się w jacuzzi w domkach fińskich.

Adres: Ignacego Paderewskiego 1, 24-140 Nałęczów

Atrium SPA Nałęczów

Nowoczesny obiekt malowniczo położony w samym sercu Parku Zdrojowego przy stawie parkowym. Przyjemnie oświetlony, nieco schowany za drzewami kusi kuracjuszy i turystów miasta Nałęczów. Basen o łącznej powierzchni 300 m2 oferuje liczne stanowiska do hydromasażu, gejzery, ławeczki perełkowe czy też sztuczną rzekę. Atrakcje te dotleniają organizm oraz poprawiają ukrwienie i rozluźniają mięśnie. Basen polecany jest też osobom borykającym się z bólami pleców oraz kręgosłupa. Warto również wspomnieć o basenie białej glinki, która pielęgnuje i wygładza skórę.Po relaksie w wodzie warto odpocząć w klubie Atrium SPA Nałęczów, znajdującym się w tym samym obiekcie.

Adres: Aleja Grabowa 1, 24-140 Nałęczów

 

W celu zapoznania się z przykładowymi zabiegami SPA, kliknij tutaj . Malowniczo położony Nałęczów, pełen atrakcji i zabytków, w połączeniu z licznymi zabiegami relaksacyjnymi SPA, pozwoli Państwu wypocząć i z pewnością przywróci radość życia.

| Ocena: 5/5 na podstawie 1 recenzji.