Baseny w Nałęczowie

Nałęczów słynny jest z czystego powietrza, malowniczych krajobrazów oraz licznych atrakcji, które dopingują turystów do długich spacerów oraz aktywnego spędzania czasu. Dlatego nie dziwi fakt, że po pełnym zwiedzania i czynnym dniu, wskazana jest chwila wytchnienia. W tym celu Nałęczów oferuje 2 baseny, gdzie można popływać i się zrelaksować.

Basen w Atrium SPA Nałęczów

Atrium to dość modernistyczny obiekt, umiejscowiony w samym centrum Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Dla swoich gości oferuje basen o łącznej powierzchni 300 m2 w tym strefy siedzące i leżące do hydromasażu, łóżka bąbelkowe, liczne gejzery oraz natryski. Ciekawą atrakcją jest również rzeczka z nurtem, w której można wykazać się umiejętnością pływania „pod prąd”. Dla osób nastawionych tylko na pływanie, przewidziane są osobne tory. Co ważne w cenie wejścia na basen, wliczone jest też nieograniczone korzystanie z saun, będących na terenie obiektu. Nad bezpieczeństwem osób czuwa wyszkolona grupa ratowników wodnych. W tym samym budynku znajduje się też klubokawiarnia, gdzie można pograć w kręgle i bilard oraz siłownia.

Adres: Grabowa 1, 24-140 Nałęczów

Basen w Sanatorium Rolnik w Nałęczowie

Rolnik zaprasza na basen. Sanatorium, które wpisane jest w krajobraz Parku Zdrojowego oferuje swoim kuracjuszom jak i gościom odwiedzającym Nałęczów duży basen. Pływanie w wodzie odciąży Twój kręgosłup, pomoże zwalczyć otyłość. Na basenie oprócz wejść indywidualnych, odbywają się też grupowe zajęcia, gimnastyka ora aerobik zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Adres: Michała Górskiego 14, 24-140 Nałęczów

| Ocena: 5/5 na podstawie 1 recenzji.